BOŻE CIAŁO ŻKD 2015_14

Rozkład jazdy

Codzienny ruch pociągów rozkładowych na Żuławskiej Kolei Dojazdowej prowadzony jest w okresie letnich wakacji szkolnych. Zapraszamy na przejazdy specjalne, które odbywają się poza sezonem letnim.

W 2016 roku pociągi rozkładowe uruchomione zostaną w okresach:

  • 1-3 oraz 26 – 28 maj 2016
  • 25 czerwiec – 3 wrzesień 2016

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem pociągu dodatkowego prosimy zapoznać się z naszą ofertą.

Poniżej przedstawiamy państwu rozkład jazdy pociągów Żuławskiej Kolei Dojazdowej, obowiązujący w terminie letnich wakacji szkolnych tj. 25 czerwiec – 3 wrzesień 2016.

UWAGA! 

  • pociągi oznaczone kolorem czarnym kursują codziennie przez całe wakacje.
  • pociągi oznaczone gwiazdką (*) oraz kolorem czerwonym kursują jako dodatkowe wyłącznie w weekendy (w soboty i niedziele oraz 15 sierpnia 2016 roku).

 

 

 

 

KIERUNEK: Nowy Dwór Gdański/Sztutowo – Stegna  – Jantar – Prawy Brzeg Wisły

NR POCIĄGU   300 310* 202 204 320* 206
NOWY DWÓR GDAŃSKI o. 08:30 10:30*     15:00*  
Cyganek o. 08:43 10:43* 15:13*
Tujsk o. 08:55 10:55* 15:25*
Rybina o. 09:04 11:04* 15:34*
SZTUTOWO o. < < 11:55 14:55 < 17:55
Sztutowo Muzeum o. < < 12:02 15:02 < 18:02
Stegna Morska o. < < 12:09 15:09 < 18:02
Stegna PKS o. < < 12:12 15:12 < 18:12
STEGNA GDAŃSKA p. 09:17 11:14* 12:17 15:17 15:47* 18:17
  o. 09:20 11:20* 12:20 15:20 15:50* 18:20
Junoszyno o. 09:30 11:30* 12:30 15:30 16:00* 18:30
Jantar Młyn o. 09:37 11:37* 12:37 15:37 16:07* 18:37
Jantar Port o. 09:41 11:41* 12:41 15:41 16:11* 18:41
JANTAR p. 09:44 11:44* 12:44 15:44 16:14* 18:44
  o. 09:45   12:45 15:45    
Jantar Leśniczówka o. 09:50 12:50 15:50
Mikoszewo o. 09:58 12:58 15:58
PRAWY BRZEG WISŁY p. 10:05   13:05 16:05    

KIERUNEK: Prawy Brzeg Wisły – Jantar – Stegna – Sztutowo/Nowy Dwór Gdański

NR POCIĄGU 201 311* 203 321* 205 301
PRAWY BRZEG WISŁY o. 10:30   13:30   16:30
Mikoszewo o. 10:35   13:35   16:35
Jantar Leśniczówka o. 10:43   13:43   16:43
JANTAR p. 10:48   13:48   16:48
o. 10:50 11:50* 13:50 16:20* 16:50 18:50
Jantar Port o. 10:53 11:53* 13:53 16:23* 16:53 18:53
Jantar Młyn o. 10:57 11:57* 13:57 16:27* 16:57 18:57
Junoszyno o. 11:04 12:04* 14:04 16:34* 17:04 19:04
STEGNA GDAŃSKA p. 11:14 12:14* 14:14 16:44* 17:14 19:14
o. 11:16 12:20* 14:16 16:50* 17:16 19:20
Stegna PKS o. 11:20 < 14:20 < 17:20 <
Stegna Morska o. 11:23 < 14:23 < 17:23 <
Sztutowo Muzeum o. 11:30 < 14:30 < 17:30 <
SZTUTOWO p. 11:35 < 14:35 < 17:35 <
Rybina o. 12:32* 17:02* 19:32
Tujsk o. 12:43* 17:13* 19:43
Cyganek o. 12:53* 17:23* 19:53
NOWY DWÓR GDAŃSKI p. 13:05* 17:35* 20:05