BOŻE CIAŁO ŻKD 2015_14

Rozkład jazdy

Codzienny ruch pociągów rozkładowych na Żuławskiej Kolei Dojazdowej prowadzony jest w okresie letnich wakacji szkolnych. Zapraszamy na przejazdy specjalne, które odbywają się poza sezonem letnim.

W 2016 roku pociągi rozkładowe uruchomione zostaną w okresach:

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem pociągu dodatkowego prosimy zapoznać się z naszą ofertą.

ROZKŁAD JAZDY WAŻNY W OKRESIE 1-3 MAJ ORAZ 26-28 MAJ 2016:

ŻKD MAJ 2016

 

 

 

 

 

 

KIERUNEK: Nowy Dwór Gdański/Szutowo – Stegna – Jantar – Prawy Brzeg Wisły

NR POCIĄGU   350 252 360 254
NOWY DWÓR GDAŃSKI o. 10:00   14:30  
Cyganek o. 10:13 14:43
Tujsk o. 10:25 14:55
Rybina o. 10:34 15:04
SZTUTOWO o. < 13:25  16:25
Sztutowo Muzeum o. < 13:32 < 16:32
Stegna Morska o. < 13:39 < 16:39
Stegna PKS o. < 13:42 < 16:42
STEGNA GDAŃSKA p. 10:47 13:47 15:17 16:47
  o. 10:50 13:50   16:50 
Junoszyno o. 11:00 14:00 17:00
Jantar Młyn o. 11:07 14:07 17:07
Jantar Port o. 11:11 14:11 17:11
JANTAR p. 11:14 14:14    17:14 
  o. 11:15 14:15    17:15 
Jantar Leśniczówka o. 11:20 14:20 17:20
Mikoszewo o. 11:28 14:28 17:28
PRAWY BRZEG WISŁY p. 11:35 14:35    17:35 

KIERUNEK: Prawy Brzeg Wisły – Jantar – Stegna – Sztutowo/Nowy Dwór Gdański

NR POCIĄGU   251 253 361 351
PRAWY BRZEG WISŁY o. 12:00 15:00 18:00
Mikoszewo o. 12:05 15:05 18:05
Jantar Leśniczówka o. 12:13 15:13 18:13
JANTAR p. 12:18 15:18 18:18
o. 12:20 15:20 18:20
Jantar Port o. 12:23 15:23 18:23
Jantar Młyn o. 12:27 15:27 18:27
Junoszyno o. 12:34 15:34 18:34
STEGNA GDAŃSKA p. 12:44 15:44 18:44
o. 12:46 15:46 15:50 18:50
Stegna PKS o. 12:50 15:50 < <
Stegna Morska o. 12:53 15:53 < <
Sztutowo Muzeum o. 13:00 16:00 < <
SZTUTOWO p. 13:05 16:05 < <
Rybina o. 16:02 19:02
Tujsk o. 16:13 19:13
Cyganek o. 16:23 19:23
NOWY DWÓR GDAŃSKI p. 16:35 19:35