IMG_8309

Zamów pociąg

Oferujemy przejazdy pociągów specjalnych na zamówienie, z indywidualnym rozkładem jazdy, dostosowanym do potrzeb zamawiającego. Pociąg specjalny rządzi się swoimi prawami – to wynajmujący decyduje jaką pojedzie trasą i przy których atrakcjach będzie czekał na grupę. Nasi działacze nie boją się wyzwań – obsługiwaliśmy już pociągi ślubne dowożące weselników do kościoła i na zabawę, a także stanowiliśmy cel dla paintballowców. Pociąg na specjalne zamówienie to również wspaniała oferta edukacyjna, pozwalająca przeprowadzenie interesującej lekcji regionalnej. Skład wagonów mieści nawet 200 osób, więc nie stanowi problemu przygotowanie wycieczki nawet dla całej szkoły.

Ceny wynajmu pociągu specjalnego wahają się w zależności od zaproponowanej trasy i rozkładu jazdy. Ze względu na lokalizację naszej bazy technicznej w Nowym Dworze Gdańskim, wszystkie pociągi rozpoczynają bieg w Nowym Dworze. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by rozpoczęli Państwo podróż na innej dowolnej stacji, do której podeślemy pusty pociąg. Na najpopularniejszych odcinkach obowiązują ceny:

  • Nowy Dwór Gdański – Cyganek (wyłącznie wagon motorowy MBxd2 na maksymalnie 35 osób) – 800 zł + VAT
  • Nowy Dwór Gdański – Tujsk – 1500 zł + VAT
  • Nowy Dwór Gdański – Stegna (przejazd przez most obrotowy) – 2 100 zł + VAT
  • Nowy Dwór Gdański – Jantar – 3 000 zł + VAT
  • Nowy Dwór Gdański – Sztutowo – 3 000 zł + VAT
  • Nowy Dwór Gdański – Prawy Brzeg Wisły (na Ujście Wisły)– 3 500 zł + VAT
  • Nowy Dwór Gdański – Sztutowo i Prawy Brzeg Wisły (cała trasa nadmorska) – 4 000 zł + VAT

Dysponujemy zarówno wagonami osobowymi krytymi, jak i wagonami otwartymi, tzw. „letniakami”. Pociągi z fotostopami, na krótszych lub dłuższych odcinkach niż wymienione wyżej, a także pokazy mostu obrotowego, kalkulowane są indywidualnie stosownie do programu oczekiwanego przez klienta.

Dysponujemy również wagonami towarowymi, możliwy jest zatem przewóz towarów, ceny są ustalane indywidualnie.

Powyższe ceny obowiązują w okresach: kwiecień – czerwiec oraz wrzesień – październik. W okresie zimowym (listopad – marzec) oraz w szczycie sezonu letniego (lipiec – sierpień) ceny ustalane są indywidualnie.

Informacje o zamówieniu

Dane do faktury

Dane kontaktowe