moBILET

moBILET – szybki i prosty zakup biletu za pomocą telefonu

Od 19 czerwca 2014 roku prowadzimy sprzedaż biletów na pociągi Żuławskiej Kolei Dojazdowej za pomocą aplikacji moBILET na telefon komórkowy. System sprzedaży biletów moBILET jest zaawansowanym technologicznie i sprawdzonym na polskim rynku sposobem na nowoczesną dystrybucję biletów. Z powodzeniem funkcjonuje on już od kilku lat w strefach płatnego parkowania oraz komunikacji miejskiej w kilkunastu polskich miastach m.in. Warszawa, Poznań, Toruń, Olsztyn, Grudziądz a także w Arriva RP – prywatnym przewoźniku świadczącym usługi kolejowych przewozów pasażerskich w województwie kujawsko – pomorskim.

Zakup biletu przez komórkę to szereg korzyści:

  • chcąc skorzystać z pociągu Żuławskiej Kolei Dojazdowej nie musisz mieć przy sobie gotówki ani karty płatniczej – wystarczy telefon komórkowy
  • zakup biletu w systemie moBILET jest dziecinnie prosty i szybki, zajmuje nie więcej niż kilkanaście sekund!

W jaki sposób zostać użytkownikiem aplikacji moBILET?

  1. Wejdź na stronę www.mobilet.pl i zarejestruj się w systemie.
  2. Po otrzymaniu wiadomości WAP na telefon, pobierz i zainstaluj aplikację moBILET, za pomocą której będziesz mógł kupować bilety na pociągi Żuławskiej Kolei Dojazdowej.
  3. Wybierz formę płatności: (a) prepaid lub (b) polecenie zapłaty, a następnie: (a)  zasil swoje indywidualne konto bankowe wpłacając lub przelewając na nie dowolną kwotę lub (b) uruchom w swoim banku polecenie zapłaty, drukując wypełniony formularz dostępny po zarejestrowaniu.

Powyższa procedura powinna zająć nie więcej niż 15-20 minut. Jesteśmy przekonani, że warto poświęcić tak niewiele czasu, aby móc uzyskać tak wiele korzyści płynących z użytkowania moBILETU w pociągach Żuławskiej Kolei Dojazdowej.

Jak odbywa się zakup biletu przez telefon komórkowy?

  1. Otwierasz aplikację moBILET na telefonie.
  2. Wybierasz stację początkową i docelową.
  3. Wybierasz rodzaj biletu (normalny lub ulgowy z odpowiednią ulgą).
  4. Aplikacja oblicza cenę biletu.
  5. Po potwierdzeniu na ekranie Twojego telefonu zostaje wyświetlony elektroniczny bilet na przejazd (zawierający wszystkie informacje o podróży, a także niezbędne zabezpieczenia).

Serdecznie zachęcamy do rejestracji w systemie moBILET na www.mobilet.pl – dzięki temu masz bilet zawsze przy sobie!

Zobacz też szczegółowy regulamin korzystania z systemu moBILET.