001

Kolej Żuławska startuje w majówkę!

Zabytkowa kolej wąskotorowa na Żuławach i Mierzei Wiślanej, Żuławska Kolej Dojazdowa, rozpoczyna swoje kursowanie w roku 2018 już 1 maja! Pierwszy pociąg wyruszy punktualnie o godzinie 10:00 ze stacji w Nowym Dworze Gdańskim. Dla osób przyjeżdżających swoimi autami, mamy dobrą informację – na stacji w Nowym Dworze Gdańskim znajduje się bezpłatny parking dla samochodów.

Kursujemy według wiosennego rozkładu jazdy – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 31 maja oraz 1, 2, 3, 9, 10, 16 i 17 czerwca 2018 roku. Uruchamiamy poranny pociąg z Nowego Dworu Gdańskiego  (odjazd 10:00) do Prawego Brzegu Wisły oraz wieczorem powrotny w odwrotnej relacji, 2 pary pociągów relacji Prawy Brzeg Wisły – Sztutowo, a także dodatkowo popołudniowy pociąg z Nowego Dworu Gdańskiego (odjazd 14:30) do Stegny i z powrotem. 

Przypominamy, że honorujemy wszystkie ulgi ustawowe, w tym te najpopularniejsze:

  • ulga dla dzieci powyżej 4 roku życia i młodzieży szkolnej (37% zniżki)
  • ulga na Kartę Dużej Rodziny (37% zniżki)
  • ulga dla studentów/doktorantów (51% zniżki)
  • ulga dla dzieci do 4 roku życia (100% zniżki)

Uwaga! Emerytom i rencistom nie przysługuje ulga ustawowa na legitymację ZUS.

Bilety na przejazdy naszymi pociągami można nabyć bezpośrednio u obsługi pociągu, na stronie www.kolejzulawska.pl, w portalu e-podróżnik.pl oraz przez aplikację moBILET na telefon komórkowy. Szczegóły w zakładce „Cennik biletów”.

PLAKAT RJ WIOSNA 2018