IMG_6403

Wiosenny rozkład jazdy

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że Pomorskie Towarzystwo Miłośników Kolei Żelaznych, licencjonowany przewoźnik Żuławskiej Kolei Dojazdowej, uruchamia pociągi rozkładowe już od 29 kwietnia 2017 roku. W ramach wiosennego rozkładu jazdy, pociągi wyruszą w trasę w następujących okresach:

  • 29, 30 kwietnia
  • 1, 2, 3 maja
  • 3, 4, 10, 11, 15, 16, 17, 18 czerwca

W tym roku zwiększyliśmy terminy kursowania – oprócz standardowych pociągów w ramach długich weekendów majówki i święta Bożego Ciała, dodatkowo kursujemy w weekendy w dniach 3, 4, 10 i 11 czerwca. Przez 13 dni uruchamiamy dziennie 8 pociągów w tym 6 składów w pasie nadmorskim na linii Sztutowo – Stegna – Jantar – Prawy Brzeg Wisły od godziny 10:50 do 18:50. Ponadto, o 14:30 z Nowego Dworu Gdańskiego będzie odjeżdżał dodatkowy skład do Stegny, który umożliwi popołudniową wycieczkę nad morze. Dla osób chcących skrócić pobyt nad morzem, istnieje możliwość powrotu ze Stegny do Nowego Dworu Gdańskiego o godz. 15:50. Pociąg ten skomunikowany jest na stacji w Stegnie ze składem jadącym z Prawego Brzegu Wisły. Szczegółowy rozkład jazdy w zakładce „Rozkład jazdy”.

PLAKAT WIOSNA 2017Bilety na przejazdy pociągami Żuławskiej Kolei Dojazdowej dostępne są u drużyny konduktorskiej bezpośrednio w pociągu, w Internecie na portalach kolejzulawska.pl oraz e-podróżnik.pl, a także za pośrednictwem telefonu komórkowego w aplikacji moBILET. Oferujemy zakup biletów jednorazowych, miesięcznych, całodziennych oraz weekendowych zachowując przy tym atrakcyjne ceny. Honorujemy wszystkie ulgi ustawowe w tym m.in. ulgi z kartą dużej rodziny.

Zapraszamy do naszych pociągów już 29 kwietnia 2017!